KONST / Litografier / Färglitografi 9434045
nr 943 4045
Färglitografi
Arne Andersson, vintermotiv, 139/190, signerad, motivet: 40x55
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:16:48
9/2 09:15:52
500 kr
9/2 20:21:29
16 feb